Darmowa wysyłka przy zamówieniu min. 40zł

O nas
Oferujemy naklejki nieinwazyjne, czyli takie, które można repozycjonować i nie zostawiają śladów. Naklejki nieinwazyjne dla nowoczesnego marketingu.
 
NAKLEJKI ELEKTROSTATYCZNE
Naklejki na folii elektrostatycznej doskonale przylegają do wszystkich suchych powierzchni. Można je przyklejać frontem lub tyłem, zadrukować na podkładce oraz wyciąć dowolny kształt. Dają się przesuwać, przeklejać i przekładać wielokrotnie.
 
NAKLEJKI DWUSTRONNE
Naklejki dwustronne - ciekawe rozwiązanie do przekazywania treści reklamowych na witrynach sklepowych. Zaletą ich jest to, że posiadają ekran uniemożliwiający przenikanie światła na drugą stronę i podwyższoną odporność na działania UV.
 
NAKLEJKI Z LEKKIM KLEJEM (ULTRAUSUWALNYM)
Folia PCV z ultra usuwalnym klejem. Umożliwia bezproblemowe przyklejenie i odklejenie. Można stosować na ściany, meble lub szyby. Nie niszczy powierzchni.
 
NAKLEJKI PRZYSSAWKOWE
Folia z mikro przyssawkami, przylega do gładkich powierzchni jak ekrany, szyby, meble, plastik. Nie ma kleju więc można jej używać wielokrotnie. Odporna na warunki atmosferyczne.
 
FOLIA ADHEZYJNA
Folia adhezyjna doskonała na szyby i bardzo gładkie powierzchnie. Można ją stosować wielokrotnie, nawet w kontakcie z wodą, mocno przylega do powierzchni."
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl