Darmowa wysyłka przy zamówieniu min. 40zł

Kreatywny gadżet reklamowy – karteczki elektrostatyczne
Kreatywny gadżet reklamowy – karteczki elektrostatyczne

Karteczki samoprzylepne to jeden z podstawowych gadżetów znajdujący się w każdym biurze. Wykorzystuje się je do robienia notatek, zapisywania pomysłów czy zostawiania wiadomości innym. Chętnie sięgają po nie również uczniowie i studenci. Ich nowa wersja to karteczki elektrostatyczne. Mają takie samo przeznaczenie, jednak znacznie więcej możliwości wykorzystania. Są też zdecydowanie trwalsze. Co o nich wiemy? 

Karteczki elektrostatyczne bez kleju 

Nie posiadają powierzchni z klejem, ale bardzo dobrze przylegają praktycznie do wszystkich powierzchni. Zawdzięczamy to naelektryzowanej folii polipropylenowej. Dzięki niej karteczka w całości przylega do powierzchni i nie ma ryzyka jej przypadkowego odklejenia. Można ją umieścić zarówno na ścianie i szybie, jak również lustrze, szafce, biurku czy lodówce. Karteczki elektrostatyczne są wielokrotnego użytku, więc po ich odklejeniu z jednego miejsca, można z powodzeniem przykleić je raz jeszcze w innym. 

Co ciekawe, karteczki elektrostatyczne można przyklejać zapisaną stroną do szyby. Do pisania po karteczkach sprawdzą się zarówno długopisy i flamastry, jak i ołówki. Na odwrocie można pisać po nich pisakiem sucho ścieralnym. Są więc bardzo uniwersalne i zdecydowanie bardziej praktyczne niż zwykłe karteczki z klejem. 

Personalizowane karteczki elektrostatyczne

Występują w różnych rozmiarach, a jeden arkusz zawiera 100 karteczek. Chcąc wykorzystać je jako gadżety reklamowe, warto jest je spersonalizować i dostosować wizualnie do charakteru marki. Na karteczkach może znaleźć się nazwa marki, hasło reklamowe i dowolna grafika. Podstawowym elementem identyfikacji wizualnej każdej firmy jest logo i ono najczęściej pojawia się w indywidualnych projektach. Karteczki elektrostatyczne występują ponadto w kilku kolorach. 

Taki gadżet reklamowy możesz wykorzystać zarówno w biurze dla swoich pracowników, jak również dla klientów. Nietypowy sposób klejenia przyciąga uwagę i pozwala postrzegać firmę jako kreatywną i innowacyjną. Karteczki można przyklejać na oknach, lustrach, ścianach, lodówkach i meblach. W ten sposób są skutecznym łącznikiem marki z klientami. Przypominają o niej, jednocześnie pełniąc bardzo praktyczną funkcję. 

Praktyczny i wielokrotnego użytku gadżet reklamowy 

Kubki, długopisy, breloki… to jedne z najpopularniejszych gadżetów reklamowych, których zapewne większość klientów ma już okazałą kolekcję. Karteczki elektrostatyczne są dla nich jeszcze bardziej praktyczną alternatywą. Klienci mogą je wykorzystać wszędzie – w domu do zostawiania innym domownikom wiadomości, w szkole do robienia notatek, w pracy do zapisywania pomysłów i w podróży do zabawy. Karteczki można przyklejać wielokrotnie, są trwałe i odporne na uszkodzenia. Łatwo się je przyczepia i odkleja. Nie odklejają się po kilku minutach, jak jest to w przypadku standardowych karteczek z klejem, co przekłada się na trwałość informacji, ale i reklamy marki. Karteczki elektrostatyczne mają niewielkie rozmiary, są lekkie i zmieszczą się w każdej torbie. Pozwalają wyróżnić się wśród konkurencji bez konieczności inwestowania w kosztowną reklamę. 

Kreatywność jest dzisiaj bardzo pożądaną cechą w reklamie i marketingu. Konkurencja jest duża i silna, więc istnieje potrzeba odejścia od standardowych schematów, aby zostać zauważonym. Karteczki elektrostatyczne to prosty, ale bardzo pomysłowy sposób, aby zaciekawić klienta i podarować mu naprawdę praktyczny gadżet, z którego będzie korzystał na co dzień. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl