Darmowa wysyłka przy zamówieniu min. 40zł

Flipchart - co to jest? Do czego służy?
Flipchart - co to jest? Do czego służy?

Flipchart elektrostatyczny wyprodukowany jest z folii polipropylenowej, która została naładowana elektrostatycznie. Elektrostatyka pozwala trzymać się każdej suchej powierzchni bez zastosowania kleju. Folia elektrostatyczna jest materiałem Eco friendly, bo w 100% może zostać poddana recyklingowi. To innowacyjne narzędzie prezentacyjne, które wykorzystuje zalety elektrostatyki oraz trwałość folii polipropylenowej, aby stworzyć wygodne i wszechstronne medium do prezentacji i pracy zespołowej.

  1. Trwałość: Folia polipropylenowa jest trwałym materiałem, który nie niszczy się łatwo, co czyni flipchart elektrostatyczny wytrzymałym narzędziem, które można wielokrotnie wykorzystywać. 
  2. Łatwość czyszczenia: Dzięki gładkiej powierzchni folii polipropynowej, flipchart elektrostatyczny można łatwo czyścić z zapisanych na nim treści, co ułatwia utrzymanie go w czystości i przygotowanie do kolejnych prezentacji.
  3. Możliwość wielokrotnego wykorzystania: Flipchart elektrostatyczny z folii polipropynowej można wielokrotnie używać, poprzez usuwanie i ponowne przyklejanie go na różnych powierzchniach, co zapewnia elastyczność i oszczędność kosztów.

 

Sposób wykorzystania:

Flipchart elektrostatyczny z folii polipropynowej znajduje zastosowanie w różnych sytuacjach, od spotkań biznesowych po sesje szkoleniowe czy warsztaty kreatywne. Może być używany do prezentacji, brainstormingu, planowania projektów, czy prowadzenia dyskusji, zapewniając interaktywność i efektywność pracy grupowej. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl