Darmowa wysyłka przy zamówieniu min. 40zł

Zastosowanie naklejek elektrostatycznych. Jak można je wykorzystać?
Zastosowanie naklejek elektrostatycznych. Jak można je wykorzystać?

Można je przyklejać i odklejać w kilka sekund. Nie niszczą powierzchni, nie pozostawiają śladów na szybach, meblach, lustrach i ścianach. Nie wymagają użycia kleju i są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Naklejki elektrostatyczne dzięki swoim unikalnym właściwościom mają szerokie spektrum zastosowań. Jak możesz wykorzystać ich potencjał? 

Naklejki elektrostatyczne w reklamie i marketingu 

Są alternatywą dla standardowych naklejek i świetnie sprawdzają się przy okazji kampanii sezonowych. Naklejki elektrostatyczne można przykleić na witrynach sklepowych, oknach autobusów, samochodów i tramwajów, a także drzwiach, meblach czy innych powierzchniach, które są w zasięgu wzroku potencjalnych klientów. Można dowolnie zmieniać ich położenia, wymieniać je wraz z nowo pojawiającymi się produktami i promocjami oraz wykorzystywać wielokrotnie zgodnie z aktualnymi potrzebami. 

Dekoracyjne naklejki elektrostatyczne 

To bezpieczna dla różnych powierzchni forma dekoracji. Zwykłe naklejki na klej mogą pozostawić po sobie trwałe zabrudzenia i zniszczenia. Naklejki elektrostatyczne nie brudzą nawet najbardziej wrażliwych powierzchni. Będą idealne do ozdabiania wnętrz biur, restauracji, sklepów czy domów. W kilka sekund można zmienić dekorację letnią na jesienną, a potem zimową i kolejno na wiosenną. Naklejki elektrostatyczne sprawdzą się ponadto do ozdobienia wnętrza przy okazji imprezy urodzinowej czy karnawałowej. Będą też piękną ozdobą świąteczną. 

Naklejki elektrostatyczne do oznaczania przedmiotów 

Kolejne ich zastosowanie to identyfikacja przedmiotów. Naklejki elektrostatyczne mogą zawierać różne informacje i dane, jak np. nazwę produktu, jego skład i zastosowanie. Na naklejce może się znaleźć logo firmy oraz numer kontaktowy. Naklejki elektrostatyczne wykorzystywane są ponadto do oznaczania sprzętów np. w fabrykach i zakładach przemysłowych, informując m.in. o ich przeznaczeniu, a także ostrzegając przed konkretnymi zagrożeniami. Odpowiednio zastosowane ułatwiają identyfikację. 

Naklejki elektrostatyczne w edukacji 

W szkołach i przedszkolach stosuje się coraz to bardziej innowacyjne materiały edukacyjne, aby zachęcić dzieci do nauki. Kreatywność nauczyciela ułatwia im przyswajanie wiedzy. Naklejki elektrostatyczne trafiają więc również do placówek edukacyjnych. Znajdują się na nich różnego rodzaju ilustracje, infografiki, instrukcje, diagramy czy inne treści, które w ten sposób mogą być umieszczane w różnych miejscach – na tablicy, ścianie, stole, biurku czy podłodze. Ponadto naklejki elektrostatyczne wykorzystywane są do prezentacji wzorów matematycznych, zasad pisowni w języku polskim i obcym czy też tabliczki mnożenia. 

Zabawa z naklejkami elektrostatycznymi 

Dzieci uwielbiają naklejki. Jednorazowe jednak zapewniają krótkotrwałą zabawę. Naklejki elektrostatyczne pozwalają na ich przyklejanie i odklejanie. Dzieci mogą je umieszczać na szybach, lustrach i meblach. Powstają w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Świetnie sprawdzają się też w przypadku najmłodszych jako kreatywna zabawa w samolocie czy aucie.  

Od reklamy do zabawy, przez edukacje i identyfikację – naklejki elektrostatyczne mają bardzo wiele zastosowań. Wspierają firmy w marketingu, nauczycieli w nauczaniu, a rodziców w organizacji maluchom czasu wolnego. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl